• Oakley PRIZM – Technológia budúcnosti už dnes.

  Oakley PRIZM – Technológia budúcnosti už dnes.

  Značka Oakley bola špičkou vo svete technológií a športu asi odjakživa. Odkedy vytvorila šošovky Prizm, ktoré neuveriteľne vylaďujú obraz na základe prostredia špecifického pre daný šport. Posunula chápanie a význam lyžiarskych a snowboardových okuliarov na inú úroveň. Zaujíma ťa ako táto technológia funguje, čo ponúka a prečo zmenila životy vrcholovým športovcom po celom svete? Tak tu, sa to dozvieš.

  Publikované: 05.12.2019 Kategória: Snowboarding

 • Streetstyle s Nike Air Max

  Streetstyle s Nike Air Max

  Ktorý správny tredsetter dnes nemá Air Max Asi žiadny. Kultové tenisky sú však must have každého šatníka nielen milovníkov módy, ale aj ...

  Publikované: 22.11.2019 Kategória: Obuv

 • VITAJTE V ZIME

  VITAJTE V ZIME

  Zimná kolekcia ROXY je plná funkčnosti, premysleného dizajnu a ženskosti. Od nášho revolučného termálneho ...

  Publikované: 20.11.2019 Kategória: Snowboarding

 • Skate or Die s Trasher

  Skate or Die s Trasher

  Oblečenie s logom Trasher bolo vždy súčasťou aktivít časopisu s rovnomenným názvom, ktorý vyznávači životnej filozofie skate or die nasledujú celé desaťročia i vďaka cene Skater of the Year, ktorú každoročne udeľujú. Tento legendárny časopis, ktorý už vychádza nejaký ten piatok v Amerike však vďaka ...

  Publikované: 14.11.2019 Kategória: Oblečenie

 • Jordan LookBook

  Jordan LookBook

  Tenisky sú must-have záležitosť už niekoľko sezón. No pre nás sú tenisky značky Jordan nielen aktuálnou vychytávkou, ale aj vyjadrením našej životnej filozofie a nezáleží pritom, či je jar alebo zima. Vieme ich nosiť vždy a za každých podmienok. A to chceme naučiť i vás.

  Publikované: 08.11.2019 Kategória: Obuv

 • Zimný outfit v štýle Champion

  Zimný outfit v štýle Champion

  Americká značka športového oblečenia Champion je tu s nami už sto rokov a svetu okrem mnohých módnych vychytávok priniesla i prevratný patent obráteného tkania (reverse weave). Táto revolučná technológia udržuje ich oblečenie dlhodobo vo vysokej kvalite a to je len jeden z mála dôvodov, prečo sa oplatí do ich kúskov investovať.

  Publikované: 31.10.2019 Kategória: Oblečenie

 • Najdrahšie tenisky na svete

  Najdrahšie tenisky na svete

  Nie sú tenisky ako tenisky. Ale to asi všetci milovníci tejto obuvi vedia. Pre každého vyznávača kvalitných športových topánok má hodnotu niečo iné. Niektorí uprednostnia starú klasiku, iní zase trainers-y za milióny eur. My sme si pre vás pripravili niekoľko chuťoviek, za ktoré sú športoví nadšenci ochotní minúť i celý majetok.

  Publikované: 30.10.2019 Kategória: Obuv

 • Trendy zimné čiapky roku 2019

  Trendy zimné čiapky roku 2019

  Športový štýl je šmrnc už niekoľko sezón a nezáleží pritom, či je fitko alebo board váš kamarát alebo nie. Navyše zimné čiapky s nádychom športového looku spestria nielen váš každodenný outfit, ale i zahrejú a ochránia pred nepríjemným počasím nadchádzajúcich mesiacov. My vám teraz predstavíme nadčasové kúsky z našej zimnej kolekcie čiapok, ktoré oživia okrem zasnežených zjazdoviek aj ulice či office, v ktorom pracujete.

  Publikované: 21.10.2019 Kategória: Doplnky