• Dc Snowpark Opening Jasná

  Dc Snowpark Opening Jasná

  Dočkali sme sa, zima je už tu! Strediská makajú ostošesť, aby všetko pripravili a my už vieme, kde rozhodne nesmieš chýbať! Takže, píš si do kalendára dátum 16.12.2017, pretože práve v ten deň sa otvára DC Snowpark v Jasnej ;) A bude to veľké!

  Publikované: 30.11.2017 Kategória: Snowboarding

 • Ako sme k našej ambasádorke prišli. Predstavujeme vám Babsy, milovníčku street style módy a budúcu longboardistku

  Ako sme k našej ambasádorke prišli. Predstavujeme vám Babsy, milovníčku street style módy a budúcu longboardistku

  Board Paradise je tu už 13 rokov. Je to dosť dlhý čas nielen v živote človeka, ale aj v podnikaní. Udržať sa na trhu, byť pre vás stále inšpiráciou, zlepšovať sa, s chuťou sa uchádzať o vašu priazeň. Robíme to, čo nás baví a asi aj preto to baví vás. Cítili sme, že sa chceme oprieť o ďalších ľudí, ktorým je blízky koncept nášho obchodu a spoločne pre vás pripravovať nové inšpirácie, ako vyjadriť svoju jedinečnosť aj oblečením.

  Publikované: 28.11.2017 Kategória: Oblečenie

 • Hľadáš okuliare na snowboard? Electric je tá správna voľba!

  Hľadáš okuliare na snowboard? Electric je tá správna voľba!

  Jedno je jasné, bez okuliarov sa na hory radšej nevypravujte. Snowboardové okuliare patria k dôležitému snowboardovému vybavenia. My vám predstavíme nové modely značky Electric. U snowboardistov sú veľmi obľúbené vďaka skvelej funkčnosti a štýlovému vzhľadu.

  Publikované: 22.11.2017 Kategória: Snowboarding

 • Quiksilver uvádza: Depth Perception

  Quiksilver uvádza: Depth Perception

  Ďaleko v Britskej Kolumbii, na nádhernom mieste, ktoré je známe svojimi prírodnými krásami, uvidíte najlepší snowboarding v podaní Travisa Rice a ďalších jazdcov akými sú Bryan Fox, Austen Sweetin a Robin Van Gyn.

  Publikované: 17.11.2017 Kategória: Snowboarding

 • Toto sú dôvody, prečo by si nemal vo svojom zimnom šatníku vynechať značku Quiksilver

  Toto sú dôvody, prečo by si nemal vo svojom zimnom šatníku vynechať značku Quiksilver

  Okrem toho, že americká značka Quiksilver ponúka svieže letné kúsky, nájdeš v ich ponuke aj kvalitné zimné vybavenie. Ak hľadáš bundu či nohavice, ktoré ťa zahrejú, ochránia proti vetru a pritom budú vyzerať štýlovo, si na správnom mieste. Zimná edícia tejto fashion snowboardovej značky v sebe skrýva hneď niekoľko dôvodov, prečo by v tvojom tohtoročnom šatníku nemala chýbať.

  Publikované: 15.11.2017 Kategória: Snowboarding

 • Oblečte sa od hlavy po päty do značky Vans

  Oblečte sa od hlavy po päty do značky Vans

  Vans prináša vždy len to najlepšie! Nová nadupaná dámska kolekcia značky Vans je určená ženám, ktoré sa s príchodom chladnejších dní už musia obliekať teplejšie, no stále chcú vyzerať dobre. Už roky je v trende vrstvenie a tak je to aj túto sezónu. Na tričká s dlhým rukávom si môžete dať trendy bomberu, ktorú vám bude každý závidieť. Nezabudnite ani na poriadne topánky, ktoré udržia vaše nohy v teple.

  Publikované: 25.10.2017 Kategória: Oblečenie

 • Čo je nové v Jasnej?

  Čo je nové v Jasnej?

  V DC snowparku v stredisku Jasná - Nízke Tatry nezaspali na vavrínoch a usiľovne pripravujú novinky pre vás. Okrem toho, že stredisko pracuje na novej lanovke z Bielej púte, v parku sa dejú veľké veci.

  Publikované: 13.10.2017 Kategória: Snowboarding

 • Ako byť trendsetterom aj v upršanom počasí

  Ako byť trendsetterom aj v upršanom počasí

  Nová kolekcia Vans spĺňa všetky kritériá najnovších trendov! Privítajte jeseň s modernými kúskami, ktoré vás očaria už na prvý pohľad. Nové tričko, teplá mikina, kvalitná košeľa či perfektné tenisky sú presne to, v čom budete pre nežnejšie pohlavie neodolateľný. Tieto tipy oblečenia Vans momentálne vládnu športovému svetu. Páčia sa vám?

  Publikované: 05.10.2017 Kategória: Oblečenie