• Fila strikes back! Svetoznáma značka opäť v ponuke.

  Fila strikes back! Svetoznáma značka opäť v ponuke.

  Športové oblečenie Fila je na trhu už vyše 100 rokov a patrí nielen k najobľúbenejším, ale aj najlepším značkám. U nás zažíva malý comeback a tešíme sa, že si ju budeš môcť kúpiť nielen v našom e-shope, ale aj v v kamenných predajniach. Poď sa s nami mrknúť, na čo sa môžeš tešiť.

  Publikované: 16.04.2018 Kategória: Oblečenie

 • QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018

  QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018

  Vo Francúzskom Seignoss, ktorý je jednou z najlepších surfových lokalít v Európe, sa v dňoch 22.6. – 1.7.2018 opäť stretnú najlepší surferi a surferky z celej SR a ČR, aby si zmerali svoje sily a užili si spoločne strávený čas na Majstrovstvách Českej a Slovenskej republiky v surfingu - QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018.

  Publikované: 11.04.2018 Kategória: Podujatia

 • Šiltovky sú skvelý doplnok pre každý outfit. Ponúkame viac ako 500 druhov, tak si vyber tú svoju.

  Šiltovky sú skvelý doplnok pre každý outfit. Ponúkame viac ako 500 druhov, tak si vyber tú svoju.

  Najobľúbenejšia pokrývka hlavy v histórii, ktorej hlavnou úlohou bolo zabrániť Oskarovi, aby nesvietil tak drzo do očí, si prešla dlhou cestou. Šiltovky patria k doplnkom, ktoré pozná naozaj každý a nosia ich mnohé osobnosti, od športovcov, cez hudobníkov, až po režisérov a hercov. My ti ponúkame vyše 500 druhov. Mrkni sa s nami, prečo sú šiltovky stále in.

  Publikované: 06.04.2018 Kategória: Doplnky

 • Prečo neznášam trendy A.K.A. čo sa nosí v roku 2018

  Prečo neznášam trendy A.K.A. čo sa nosí v roku 2018

  Slovo „trendy“ je prefláknuté asi tak ako letný hit Despacito. Napriek tomu sa oň opiera väčšina stylistov, fashionistov a módnych časopisov. Prečo? Asi aby sa lepšie predávali konkrétne „trendy“ veci, ktoré diktujú ľuďom, čo je a naopak nie je danú sezónu in. Ale ako môžeme na niečo nalepiť nálepku „trendy“, ak je tých trendov také nespočetné množstvo, až sa v tom všetci strácame? V dôsledku hľadania nových a nových trendov sa nakoniec stáva, že trendy je zrazu všetko, čiže nič. Slovo trend aj jeho význam tak stráca hodnotu a relevanciu.

  Publikované: 27.03.2018 Kategória: Oblečenie

 • Skvelá freeridová akcia DC Helter Skelter už túto sobotu 24.3.2018 v Jasnej!

  Skvelá freeridová akcia DC Helter Skelter už túto sobotu 24.3.2018 v Jasnej!

  DC Snowpark stredisko Jasná aj tento rok pripravila pre všetkých milovníkov freestylu a zábavy skvelú akciu DC Helter Skelter, ktorá odštartuje už v sobotu 24.marca o 8:00.

  Publikované: 19.03.2018 Kategória: Podujatia

 • Board Paradise ti predstavuje THRASHER – merch, ktorý ovládol mainstream

  Board Paradise ti predstavuje THRASHER – merch, ktorý ovládol mainstream

  Ukáž kamošom, že práve ty si ten trendsetter, ktorý diktuje, čo na seba hodí Jožo od susedov. Ak patríš medzi ľudí, ktorí milujú vyčnievať z davu a neboja sa „byť iný“, kúsok THRASHER je to, čo musíš mať aj ty!

  Publikované: 16.03.2018 Kategória: Oblečenie

 • Narveš do nich všetko, od notebooku po čivavu. Tieto batohy jednoducho využiješ všade.

  Narveš do nich všetko, od notebooku po čivavu. Tieto batohy jednoducho využiješ všade.

  Športový batoh je must-have pre každého aktívneho tínedžera. Je fuk, či skejtuješ alebo nie, kvalitné batohy od outdoorových firiem majú toľko výhod, že ich kvalitu oceníš všade. Vykašli sa na rôzne noname šmejdy za pár eur, ktoré sa trhajú už len keď sa na ne krivo pozrieš. Tieto značky majú kúsky, ktoré vydržia roky.

  Publikované: 09.03.2018 Kategória: Doplnky

 • Muž, ktorý vie lietať

  Muž, ktorý vie lietať

  Kto by to bol povedal, že z chlapca, ktorý sa narodil s ťažkou srdcovou vadou – Fallotovým syndrómom, sa raz stane jeden z naúspešnejších športovcov histórie? Jeho charakteristickou črtou je hustá červená hriva, ktorá mu veje vo vetre kolorádskych hôr. Už viete, o kom je reč?

  Publikované: 23.02.2018 Kategória: Zaujímavosti