• Back to school jedine so štýlovým batohom

  Back to school jedine so štýlovým batohom

  Hoci sa to ešte nezdá, začiatok školy je za dverami. Nový školský rok je pre trendy ľudí výzvou, ukázať pred ostatnými svoj talent na nosenie najhorúcejších noviniek. Batohy z dielne Dakine sú preto presne to, čo potrebujete. Sú cool, moderné, dizajnové, nadčasové a vyrobené špeciálne pre potreby mladých ľudí. Majú množstvo vychytávok a výborne premyslený úložný priestor vás chytí za srdce.

  Publikované: 10.08.2017 Kategória: Doplnky

 • DC tím na Grape festivale

  DC tím na Grape festivale

  Už tento víkend sa v Piešťanoch na letisku koná ôsmi ročník skvelého festivalu Grape, kde si okrem skvelej muziky užiješ aj ten najlepší minirampový skateboarding v podaní DC skate tímu!

  Publikované: 08.08.2017 Kategória: Podujatia

 • #RoxyFitness má za sebou 3 lokality, zostávajú ešte 2

  #RoxyFitness má za sebou 3 lokality, zostávajú ešte 2

  V roku 2015 odštartovalo ROXY podujatia s názvom #RoxyFitness, ktoré sa doteraz konali v 18-tich krajinách s vyše 16 000 účastníkmi. Tento rok sa #RoxyFitness koná v piatich lokalitách. Najbližšia zastávka je 13. augusta v Canmore (Kanada).

  Publikované: 03.08.2017 Kategória: Podujatia

 • Jason Markk, špičková a šetrná starostlivosť o vašu obuv

  Jason Markk, špičková a šetrná starostlivosť o vašu obuv

  Publikované: 27.07.2017 Kategória: Doplnky

 • Na čo nesmiete zabudnúť pri balení na dovolenku

  Na čo nesmiete zabudnúť pri balení na dovolenku

  Dovolenková sezóna je v plnom prúde! Ak aj vy počítate dni do vytúženého letného oddychu, nezabudnite si pobaliť všetky dôležité veci. Poradíme vám, ako sa na to pripraviť bez stresu a čo všetko potrebujete, aby ste sa pri mori alebo v horách cítili pohodlne. A keď si už dobre pripravíte všetky veci, potrebujete aj vhodný kufor, do ktorého sa všetko zmestí.

  Publikované: 19.07.2017 Kategória: Doplnky

 • Koro Skate Cup a Nonstop Basketball 24 hodín

  Koro Skate Cup a Nonstop Basketball 24 hodín

  Ak nevieš, kam zamieriť teno víkend, máme pre teba rovno dva zaujímavé typy! Ak si niekde v okolí Bardejova, určite nevynechaj KORO SKATE CUP, ktorý sa uskutoční v sobotu, 1.7. Ak holduješ viac basketballu, v Nedožeroch-Brezanoch sa túto sobotu koná veľmi zaujímavá akcia s názvom Nonstop Basketball 24 hod.

  Publikované: 30.06.2017 Kategória: Podujatia

 • Ako si správne vybrať plavky

  Ako si správne vybrať plavky

  Horúce dni sú už bez pochýb za dverami! Určite ste sa na letnú sezónu cez zimu pripravovali a trávili ste dni v posilňovni. Teraz je konečne čas ukázať svoje telo na pláži a poriadne si užiť dovolenku snov. Nezabudnite, že do povinnej výbavy správnej dovolenkárky patria nové plavky. Viete, ktoré sú toto leto in a ktoré budú lichotiť vašej postave?

  Publikované: 29.06.2017 Kategória: Oblečenie

 • Nová kolekcia Vans je určená milovníkom Snoopyho!

  Nová kolekcia Vans je určená milovníkom Snoopyho!

  Kto by ho nemiloval? Obľúbená športová značka Vans prišla na trh s absolútnou bombou. Vznikla perfektná kolaborácia Vans x Peanuts s obrázkami Snoopyho na tričkách, teniskách, šiltovkách, ponožkách či batohoch. Veselý psík vám okamžite vybaví všetky spomienky na detstvo a vyčaruje úsmev na perách. Smelo do toho!

  Publikované: 16.06.2017 Kategória: Obuv