• Nová kolekcia Vans je určená milovníkom Snoopyho!

  Nová kolekcia Vans je určená milovníkom Snoopyho!

  Kto by ho nemiloval? Obľúbená športová značka Vans prišla na trh s absolútnou bombou. Vznikla perfektná kolaborácia Vans x Peanuts s obrázkami Snoopyho na tričkách, teniskách, šiltovkách, ponožkách či batohoch. Veselý psík vám okamžite vybaví všetky spomienky na detstvo a vyčaruje úsmev na perách. Smelo do toho!

  Publikované: 16.06.2017 Kategória: Obuv

 • Extravagantné tenisky Nike Air Huarache sú stvorené na športovanie

  Extravagantné tenisky Nike Air Huarache sú stvorené na športovanie

  Zaujmú na prvý pohľad! Model tenisiek Nike Huarache patrí medzi tie, ktorý si obľúbili všetci vyznávači kvalitnej obuvi vďaka ich úžasnému pohodliu a jedinečnému dizajnu. Sú vyrobené z materiálu, ktorý zaručuje priedušnosť a zároveň chladenie, čo oceníte hlavne v lete. Ich moderný look vám budú všetci závidieť. Svojim dizajnom jednoducho predbehli dobu.

  Publikované: 08.06.2017 Kategória: Obuv

 • ISA The International Surfing Games 2017

  ISA The International Surfing Games 2017

  Od 20. do 28.mája sa konajú majstrovstvá sveta v surfingu, ISA The International Surfing Games, kde sa stretli najlepšie svetové surferské týmy, aby reprezentovali svoje národy a súťažia si o zlato. Súťaží sa v troch kategóriách, muži, ženy a najlepší tím.

  Publikované: 24.05.2017 Kategória: Podujatia

 • Vystúpte z davu s novinkami Air Jordan

  Vystúpte z davu s novinkami Air Jordan

  Obľúbená športová značka Air Jordan prináša niekoľko jarných noviniek, ktoré vás nenechajú chladnými. Z kolekcie nových mikín, tričiek, tenisiek či šiltoviek si určite vyberiete kúsok, ktorý budete jednoducho milovať. Dizajnéri do modelov dostali všetky horúce trendy.

  Publikované: 18.05.2017 Kategória: Obuv

 • Nové blaho pre vaše chodidlá s teniskami DC

  Nové blaho pre vaše chodidlá s teniskami DC

  Pohoda je na prvom mieste! Skate a street tenisky DC majú svoj osobitný štýl, ktorý zaujme nielen športovcov, ale aj ľudí, ktorí milujú dlhé prechádzky, či celý deň prechodený v pohodlných topánkach.

  Publikované: 12.05.2017 Kategória: Obuv

 • Skateboardy sú out, teraz fičia longboardy

  Skateboardy sú out, teraz fičia longboardy

  Prečo sa presúvať pešo, keď môžete longboardom? Milovníci streetovej módy určite vedia, aký pocit voľnosti prináša jazda na longboarde. Je neoddeliteľnou súčasťou sveta adrenalínu a skvelým presúvadlom do mestskej džungle. Longboard je jednoducho štýl, ktorý musíte mať.

  Publikované: 02.05.2017 Kategória: Skateboarding

 • Quiksilver a Roxy Czech&Slovak Surfing Championship, už poznáme dátum

  Quiksilver a Roxy Czech&Slovak Surfing Championship, už poznáme dátum

  Jubilejný 10. ročník Majstrovstiev Českej a Slovenskej republiky v surfingu, QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP sa tento rok koná 16. – 25.6.2017 vo francúzskom Seignosse, ktoré je tradičným miestom šampionátu a zároveň jednou z najlepších surfových lokalít v Európe.

  Publikované: 18.04.2017 Kategória: Podujatia

 • Vynovte si šatník na leto s Quiksilver

  Vynovte si šatník na leto s Quiksilver

  Quiksilver je značka skvelého oblečenia a doplnkov pre milovníkov letných športov, predovšetkým pre surférov a skejterov. Známy producent športových handier nezaspal na vavrínoch ani túto sezónu. Na trh priniesli zbrusu novú kolekciu, ktorú využijete pri slnečnom počasí. Na svoje si príde naozaj každý! Do šatníka si zadovážte nové kraťasy, plavky ale aj žabky. Ešte nie ste vybavení na leto? Tak šup nakupovať!

  Publikované: 14.04.2017 Kategória: Oblečenie