• Jedinečné termo prádlo Roxy

  Jedinečné termo prádlo Roxy

  Dámska značka Roxy v magickom 2020 oslavuje 30.narodeniny. Za tri desaťročia toho stihla veľa. Predstavila jedinečné kolekcie dámskeho športového oblečenia a získala si kopec ženských fanúšikov po celom svete. No a kalifornskí dizajnéri nesklamali ani túto zimnú sezónu, kedy predstavili unikátnu kolekciu dámskeho termo prádla Roxy Daybreak a Roxy Arctic Tracks .

  Publikované: 17.01.2020 Kategória: Oblečenie

 • Školská Snowboardová Liga

  Školská Snowboardová Liga

  Piatok 9. januára sa odštartovala Školská Snowboardová Liga v SR. Súťažilo sa v dvoch disciplínach „snowboardcross“ a „slalom“. Počas prvého kola vládla neuveriteľná atmosféra.

  Publikované: 13.01.2020 Kategória: Podujatia

 • Okuliare Oakley sú na svahu špičkou

  Okuliare Oakley sú na svahu špičkou

  Lyžiarske a snowboardove okuliare Oakley si už bez pochýb videl. Nosia ich totiž také športové hviezdy ako Mikeala Shiffrin či Aksel Lund Svindal. No títo áčkoví športovci Oakley nielen v praxi využívajú, ale podieľajú sa aj na ich výrobe.

  Publikované: 18.12.2019 Kategória: Snowboarding

 • Snowbordové sety Rossignol oceňuje aj odborná verejnosť

  Snowbordové sety Rossignol oceňuje aj odborná verejnosť

  Francúzska značka Rossignol je v povedomí verejnosti zapísaná najmä ako kvalitný výrobca lyží a bežiek. No už viac ako 30 rokov sa venuje aj produkcii snowboardov, ktoré si v uplynulých rokoch všimla i odborná verejnosť. Snowboardy Rossignol sú momentálne oceňované takmer v každej sezóne a to predovšetkým vďaka ich unikátnemu technickému spracovaniu.

  Publikované: 17.12.2019 Kategória: Snowboarding

 • Tipy na darčeky

  Tipy na darčeky

  Vianoce sú tu o niekoľko dní a ak ešte nemáš predstavu o tom, čo daruješ svojím blízkym pod stromček, máme pre Teba niekoľko zaručených tipov, vďaka ktorým nič nepokazíš, práve naopak - potešíš aj inokedy ako na Štedrý večer. Ak však chceš mať darčeky pod stromčekom presne 24.12.2019, dodanie darčekov z našej stránky garantujeme, ak objednávku vytvoríš do pondelka 16.12.2019 do 11.00 hodiny. Tak šup šup nakupovať!

  Publikované: 13.12.2019 Kategória: Oblečenie

 • Zimné novinky v lyžiarskom a snowboardovom oblečení 2019/2020

  Zimné novinky v lyžiarskom a snowboardovom oblečení 2019/2020

  Na svahu už dávno nie je jedno, čo si oblečieš na seba. Trendy na nadchádzajúcu sezónu hovoria jasnou rečou. V kurze sú prírodné farby a funkčné materiály. My Ti teraz predstavíme pár noviniek, s ktorými na zjazdovke určite vynikneš.

  Publikované: 12.12.2019 Kategória: Snowboarding

 • Streetstyle s Nike Air Max

  Streetstyle s Nike Air Max

  Ktorý správny tredsetter dnes nemá Air Max Asi žiadny. Kultové tenisky sú však must have každého šatníka nielen milovníkov módy, ale aj ...

  Publikované: 22.11.2019 Kategória: Obuv

 • VITAJTE V ZIME

  VITAJTE V ZIME

  Zimná kolekcia ROXY je plná funkčnosti, premysleného dizajnu a ženskosti. Od nášho revolučného termálneho ...

  Publikované: 20.11.2019 Kategória: Snowboarding