• Champion. Značka so 100 ročnov históriou.

  Champion. Značka so 100 ročnov históriou.

  Celé sa to začalo v Rochester, NY, USA. V roku 1919 bratia Feinbloomovci založili spoločnosť, ktorá sa stala známou ako “ Champion "

  Publikované: 22.08.2019 Kategória: Oblečenie

 • Outfit do mesta alebo na festival?

  Outfit do mesta alebo na festival?

  Leto je v plnom prúde, polovica prázdnin za nami, ale to vôbec nevadí. Každý deň je niečím výnimočný a preto si ho treba užiť naplno. A ako si viac užiť leto ako návštevou ...

  Publikované: 12.08.2019 Kategória: Oblečenie

 • Nike Air Jordan Flight Origin 4

  Nike Air Jordan Flight Origin 4

  Už dávnejšie sme v článku “Novinky značky Jordan, ktoré ti odstrelia dekel.” nakukli k unikátu, nazvaným Jordan Flight Origin. Tento krát ti predstavíme dôvody, prečo aspoň nepouvažovať o kúpe Jordanov Flight Origin 4. V predchádzajúcich článkoch sme ti prezradili niečo aj o histórii a vzniku značky.

  Publikované: 25.07.2019 Kategória: Obuv

 • Vans Slip-On alebo “Vans #98”

  Vans Slip-On alebo “Vans #98”

  Pôvodne známe ako “Vans #98” sa neskôr medzinárodne uchytili ako Vans Classic Slip-On a našli si svoje miesto na skate a BMX scéne koncom 70tych rokov. Dnes Slip-Ony naďalej vládnu ako najznámejšia silueta značky.

  Publikované: 10.07.2019 Kategória: Obuv

 • Trendy oblečenie na leto 2019.

  Trendy oblečenie na leto 2019.

  Leto je v plnom prúde a ty si chceš trošu oživiť šatník? Prinášame ti pár nápadov, ktoré by ti mohli pomôcť s výberom. Prinesieme ti z každej značky to najlepšie!

  Publikované: 28.06.2019 Kategória: Oblečenie

 • 21.6. Skateboarding stále nezomrel !

  21.6. Skateboarding stále nezomrel !

  Ak si zase zabudol tak ti to pripomenieme 21.6. je opäť deň skateboardingu. Tak neleň doma, vezmi dosku skate či longboard alebo inú šialenosť a podpor tento krásny a zároveň extrémny šport, ktorý ťa aspoň raz v živote stiahol na dráhu ošuchaných dlaní ....

  Publikované: 21.06.2019 Kategória: Zaujímavosti

 • Roxy Nie len plavky.

  Roxy Nie len plavky. "POP Surf"

  Značka Roxy vykročila správnym smerom a rozhodla sa, že bude využívať recyklovaný odpad na výrobu produktov. Túto sezónu tak môžeme vyskúšať jej moderný pohľad čistého sveta. Produkty sú vyrábané z VITA Fabric materiálu, recyklovaný taliansky techno-textil, ktorý nielen dobre vyzerá ale je aj veľmi odolný. Týmto spôsobom chce Roxy prispieť k vyčisteniu a ďalej neznečisťovaniu našej planéty.

  Publikované: 17.06.2019 Kategória: Zaujímavosti

 • Roxy tepláky, trend nie len do fitka.

  Roxy tepláky, trend nie len do fitka.

  Začneme takým klišé, ktoré určite dobre poznáš – nie je dôležité, čo nosíš, ale ako to nosíš. S tou prvou časťou sa nestotožňujeme, predsa len, v dnešnej dobe je na mieste dbať na to, odkiaľ oblečenie pochádza a z čoho je vyrobené, ale pod druhú vetu sa podpíšeme vlastnou krvou! ...

  Publikované: 03.06.2019 Kategória: Oblečenie