• Trendy zimné čiapky roku 2019

  Trendy zimné čiapky roku 2019

  Športový štýl je šmrnc už niekoľko sezón a nezáleží pritom, či je fitko alebo board váš kamarát alebo nie. Navyše zimné čiapky s nádychom športového looku spestria nielen váš každodenný outfit, ale i zahrejú a ochránia pred nepríjemným počasím nadchádzajúcich mesiacov. My vám teraz predstavíme nadčasové kúsky z našej zimnej kolekcie čiapok, ktoré oživia okrem zasnežených zjazdoviek aj ulice či office, v ktorom pracujete.

  Publikované: 21.10.2019 Kategória: Doplnky

 • Dizajn a kvalita = Dakine

  Dizajn a kvalita = Dakine

  Dakine je americká outdoorová odevná spoločnosť špecializujúca sa na športové odevy a športové vybavenie pre alternatívne športy so sídlom v Hood River Oregon. Dakine založil v roku 1979 v Haiku na Maui (Havaj) Rob Kaplan.

  Publikované: 28.08.2019 Kategória: Doplnky

 • Keď vrecká nestačia a batoh je príliš. Ľadvinka je stále najlepší doplnok pre odkladanie drobností.

  Keď vrecká nestačia a batoh je príliš. Ľadvinka je stále najlepší doplnok pre odkladanie drobností.

  Poznáte ľadvinku? A nosili ste ju? Mnohí z vás asi odpovedia na prvú otázku “Áno”, no na druhú “Nie”. Špeciálne v prípade, ak ste narodení až koncom 90-tych rokov alebo neskôr, sa k vám tento mimoriadne praktický, no práve tak nevkusný módny doplnok asi nedostal.

  Publikované: 20.09.2018 Kategória: Doplnky

 • Šiltovky sú skvelý doplnok pre každý outfit. Ponúkame viac ako 500 druhov, tak si vyber tú svoju.

  Šiltovky sú skvelý doplnok pre každý outfit. Ponúkame viac ako 500 druhov, tak si vyber tú svoju.

  Najobľúbenejšia pokrývka hlavy v histórii, ktorej hlavnou úlohou bolo zabrániť Oskarovi, aby nesvietil tak drzo do očí, si prešla dlhou cestou. Šiltovky patria k doplnkom, ktoré pozná naozaj každý a nosia ich mnohé osobnosti, od športovcov, cez hudobníkov, až po režisérov a hercov. My ti ponúkame vyše 500 druhov. Mrkni sa s nami, prečo sú šiltovky stále in.

  Publikované: 06.04.2018 Kategória: Doplnky

 • Narveš do nich všetko, od notebooku po čivavu. Tieto batohy jednoducho využiješ všade.

  Narveš do nich všetko, od notebooku po čivavu. Tieto batohy jednoducho využiješ všade.

  Športový batoh je must-have pre každého aktívneho tínedžera. Je fuk, či skejtuješ alebo nie, kvalitné batohy od outdoorových firiem majú toľko výhod, že ich kvalitu oceníš všade. Vykašli sa na rôzne noname šmejdy za pár eur, ktoré sa trhajú už len keď sa na ne krivo pozrieš. Tieto značky majú kúsky, ktoré vydržia roky.

  Publikované: 09.03.2018 Kategória: Doplnky

 • Star Wars je späť!

  Star Wars je späť!

  Patríš medzi skalných fanúšikov Star Wars? Tak určite vieš, že v kinách už beží premiéra 8-meho dielu Star Wars: Poslední Jediovia. Pri tejto príležitosti Stance priniesol novú kolekciu ponožiek a spodného prádla, ktorú musíš mať!

  Publikované: 14.12.2017 Kategória: Doplnky

 • Back to school jedine so štýlovým batohom

  Back to school jedine so štýlovým batohom

  Hoci sa to ešte nezdá, začiatok školy je za dverami. Nový školský rok je pre trendy ľudí výzvou, ukázať pred ostatnými svoj talent na nosenie najhorúcejších noviniek. Batohy z dielne Dakine sú preto presne to, čo potrebujete. Sú cool, moderné, dizajnové, nadčasové a vyrobené špeciálne pre potreby mladých ľudí. Majú množstvo vychytávok a výborne premyslený úložný priestor vás chytí za srdce.

  Publikované: 10.08.2017 Kategória: Doplnky

 • Jason Markk, špičková a šetrná starostlivosť o vašu obuv

  Jason Markk, špičková a šetrná starostlivosť o vašu obuv

  Publikované: 27.07.2017 Kategória: Doplnky