• Nike Air Jordan Flight Origin 4

  Nike Air Jordan Flight Origin 4

  Už dávnejšie sme v článku “Novinky značky Jordan, ktoré ti odstrelia dekel.” nakukli k unikátu, nazvaným Jordan Flight Origin. Tento krát ti predstavíme dôvody, prečo aspoň nepouvažovať o kúpe Jordanov Flight Origin 4. V predchádzajúcich článkoch sme ti prezradili niečo aj o histórii a vzniku značky.

  Publikované: 25.07.2019 Kategória: Obuv

 • Vans Slip-On alebo “Vans #98”

  Vans Slip-On alebo “Vans #98”

  Pôvodne známe ako “Vans #98” sa neskôr medzinárodne uchytili ako Vans Classic Slip-On a našli si svoje miesto na skate a BMX scéne koncom 70tych rokov. Dnes Slip-Ony naďalej vládnu ako najznámejšia silueta značky.

  Publikované: 10.07.2019 Kategória: Obuv

 • Nike Air Max

  Nike Air Max

  Článok o celej firme Nike si mal možnosť si čeknúť už predtým. Teraz ti nesieme niečo o Air Maxoch - série, ktorá pomohla k odvráteniu bankrotu Nike. Tieto tenisky dokonca oslavujú svoj “Nike Air Max Day” každý rok 26. marca. ....

  Publikované: 28.05.2019 Kategória: Obuv

 • CONVERSE - ALL STAR.

  CONVERSE - ALL STAR.

  Táto americká značka je pevne zapísaná do histórie obuvi. Jej popularita neupadá, práve naopak. Vznikla v roku 1908, čo je už viac ako sto rokov do minulosti. Za jej vznikom stál sympatický fúzatý chlapík Marquis Mills Converse. Ten začal podnikať až vo svojich 47 rokoch. Converse Rubber Shoe Company bola teda na svete a už zo začiatku sa venovala výrobe kvalitnej gumenej obuvi a naše obľúbené conversy boli pôvodne gumáky do dažďa.

  Publikované: 16.05.2019 Kategória: Obuv

 • Adidas Falcon

  Adidas Falcon

  Máme tu niečo pre nežnejšie pohlavie. Asi si si všimol, že aj do našeho e-shopu znovu zamierili tri pásiky. Tento krát sú to tenisky Falcon v retro bežeckom štýle a sú inšpirované elektronickou hudbou a módou 90. rokov, aby sme boli presnejší, sú adaptáciou pôvodnej siluety Falcon Dorf z roku 1997 - série bežeckých topánok, ktoré sa vydali počas mimoriadne silného obdobia, kedy sa značky rozbiehali.

  Publikované: 12.04.2019 Kategória: Obuv

 • Trendy na jar - leto 2019 fashion & lifestyle.

  Trendy na jar - leto 2019 fashion & lifestyle.

  Keby sme ti mali písať článok o všetkých našich značkách, pravdepodobne by si sa nedostal ani na koniec. Tvoril by ho totiž dlhý a nekonečný text ( sem - tam nejaký obrázok). Preto sme sa rozhodli napísať len o tých, ktoré ľudí zaujímajú najviac. Priniesli sme ti v tomto článku trošku histórie (ako vždy) o konkrétkych značkách a ich najnovšie kolekcie. Rozoberieme si tu značky ako Nike, Vans, Puma či Adidas.

  Publikované: 21.03.2019 Kategória: Obuv

 • Najlepšie najpredávanejšie najdrahšie tenisky roku 2018

  Najlepšie najpredávanejšie najdrahšie tenisky roku 2018

  Práve minulý rok, sa dá nazvať aj súbojom tzv. “chunky, dad shoe” a bežných topánok. Prišla nová technológia a nové materiály, ktoré predtým nezvykli byť používané - aspoň nie v takom množstve ako predtým. Tieto nezvyklé matroše boli skombinované s modelmi klasík, na ktoré sme boli zvyknutí. Nike vyzdvihla technológiu, ktorú Adidas zavrhla a Puma rovnako nestrácala žiadny čas. ....

  Publikované: 14.03.2019 Kategória: Obuv

 • ONE STAR ANNIVERSARRY

  ONE STAR ANNIVERSARRY

  V roku 2019 oslávi značka CONVERSE 45 rokov OF ONE STAR produkcie. Pre novú sezónu CNVRS vytvoril kolekciu piatich hviezd.

  Publikované: 31.01.2019 Kategória: Obuv