• VANS OFF THE WALL

  VANS OFF THE WALL

  Ruku na srdce – kto z nás si odmalička prial mať svoje frajerské vansky a keď ich potom dostal, bol to jeho najšťastnejší moment v živote? Značka tento rok (presne 16. marca) oslávila svoje 53 narodky, tak čo keby sme si o nej niečo povedali?

  Publikované: 29.04.2019 Kategória: Zaujímavosti

 • ROXY pre svet v čistote

  ROXY pre svet v čistote

  Značka Roxy vykročila správnym smerom a rozhodla sa, že bude využívať recyklovaný odpad na výrobu produktov. Túto sezónu tak môžeme vyskúšať jej moderný pohľad čistého sveta. Produkty sú vyrábané z VITA Fabric materiálu, recyklovaný taliansky techno-textil, ktorý nielen dobre vyzerá ale je aj veľmi odolný. Týmto spôsobom chce Roxy prispieť k vyčisteniu a ďalej neznečisťovaniu našej planéty.

  Publikované: 24.04.2019 Kategória: Zaujímavosti

 • Björn BORG

  Björn BORG

  Björn Borg bol prvou rockovou hviezdou tenisu a stal sa módnou ikonou. Na základe svojho dedičstva vznikla značka Björn Borg vo Švédsku v roku 1984. Ich prvá kolekcia spodnej bielizne bola uvedená na Švédsky trh v roku 1989. Tým začala firma expandovať produkty po celom svete.

  Publikované: 18.04.2019 Kategória: Zaujímavosti

 • Adidas Falcon

  Adidas Falcon

  Máme tu niečo pre nežnejšie pohlavie. Asi si si všimol, že aj do našeho e-shopu znovu zamierili tri pásiky. Tento krát sú to tenisky Falcon v retro bežeckom štýle a sú inšpirované elektronickou hudbou a módou 90. rokov, aby sme boli presnejší, sú adaptáciou pôvodnej siluety Falcon Dorf z roku 1997 - série bežeckých topánok, ktoré sa vydali počas mimoriadne silného obdobia, kedy sa značky rozbiehali.

  Publikované: 12.04.2019 Kategória: Obuv

 • PUMA z rodinnej tradície - celosvetový gigant.

  PUMA z rodinnej tradície - celosvetový gigant.

  V predošlom blogu si mal možnosť všimnúť si, že dvaja bratia Rudolf Dassler a Adolf Dassler neboli len takí obyčajní dvaja obuvníci. Obaja sú totiž zakladateľmi azda dvoch najväčších producentov športových topánok na svete. Adolf založil Adidas, Rudolf zase Puma. A práve o značke Puma sa ideme teraz dozvedieť čo-to viac.

  Publikované: 05.04.2019 Kategória: Zaujímavosti

 • DC Helter Skelter 2019 v Jasnej

  DC Helter Skelter 2019 v Jasnej

  AK sa tešíš na poslednú akciu v tejto sezóne DC Helter Skelter 2019, tak ti ju trošku priblížime a dáme nejaké to info aby si nebol úplne mimo keď tam prídeš.

  Publikované: 28.03.2019 Kategória: Podujatia

 • Trendy na jar - leto 2019 fashion & lifestyle.

  Trendy na jar - leto 2019 fashion & lifestyle.

  Keby sme ti mali písať článok o všetkých našich značkách, pravdepodobne by si sa nedostal ani na koniec. Tvoril by ho totiž dlhý a nekonečný text ( sem - tam nejaký obrázok). Preto sme sa rozhodli napísať len o tých, ktoré ľudí zaujímajú najviac. Priniesli sme ti v tomto článku trošku histórie (ako vždy) o konkrétkych značkách a ich najnovšie kolekcie. Rozoberieme si tu značky ako Nike, Vans, Puma či Adidas.

  Publikované: 21.03.2019 Kategória: Obuv

 • Najlepšie najpredávanejšie najdrahšie tenisky roku 2018

  Najlepšie najpredávanejšie najdrahšie tenisky roku 2018

  Práve minulý rok, sa dá nazvať aj súbojom tzv. “chunky, dad shoe” a bežných topánok. Prišla nová technológia a nové materiály, ktoré predtým nezvykli byť používané - aspoň nie v takom množstve ako predtým. Tieto nezvyklé matroše boli skombinované s modelmi klasík, na ktoré sme boli zvyknutí. Nike vyzdvihla technológiu, ktorú Adidas zavrhla a Puma rovnako nestrácala žiadny čas. ....

  Publikované: 14.03.2019 Kategória: Obuv