• Adidas Falcon

  Adidas Falcon

  Máme tu niečo pre nežnejšie pohlavie. Asi si si všimol, že aj do našeho e-shopu znovu zamierili tri pásiky. Tento krát sú to tenisky Falcon v retro bežeckom štýle a sú inšpirované elektronickou hudbou a módou 90. rokov, aby sme boli presnejší, sú adaptáciou pôvodnej siluety Falcon Dorf z roku 1997 - série bežeckých topánok, ktoré sa vydali počas mimoriadne silného obdobia, kedy sa značky rozbiehali.

  Publikované: 12.04.2019 Kategória: Obuv

 • PUMA z rodinnej tradície - celosvetový gigant.

  PUMA z rodinnej tradície - celosvetový gigant.

  V predošlom blogu si mal možnosť všimnúť si, že dvaja bratia Rudolf Dassler a Adolf Dassler neboli len takí obyčajní dvaja obuvníci. Obaja sú totiž zakladateľmi azda dvoch najväčších producentov športových topánok na svete. Adolf založil Adidas, Rudolf zase Puma. A práve o značke Puma sa ideme teraz dozvedieť čo-to viac.

  Publikované: 05.04.2019 Kategória: Zaujímavosti

 • DC Helter Skelter 2019 v Jasnej

  DC Helter Skelter 2019 v Jasnej

  AK sa tešíš na poslednú akciu v tejto sezóne DC Helter Skelter 2019, tak ti ju trošku priblížime a dáme nejaké to info aby si nebol úplne mimo keď tam prídeš.

  Publikované: 28.03.2019 Kategória: Podujatia

 • Trendy na jar - leto 2019 fashion & lifestyle.

  Trendy na jar - leto 2019 fashion & lifestyle.

  Keby sme ti mali písať článok o všetkých našich značkách, pravdepodobne by si sa nedostal ani na koniec. Tvoril by ho totiž dlhý a nekonečný text ( sem - tam nejaký obrázok). Preto sme sa rozhodli napísať len o tých, ktoré ľudí zaujímajú najviac. Priniesli sme ti v tomto článku trošku histórie (ako vždy) o konkrétkych značkách a ich najnovšie kolekcie. Rozoberieme si tu značky ako Nike, Vans, Puma či Adidas.

  Publikované: 21.03.2019 Kategória: Obuv

 • Najlepšie najpredávanejšie najdrahšie tenisky roku 2018

  Najlepšie najpredávanejšie najdrahšie tenisky roku 2018

  Práve minulý rok, sa dá nazvať aj súbojom tzv. “chunky, dad shoe” a bežných topánok. Prišla nová technológia a nové materiály, ktoré predtým nezvykli byť používané - aspoň nie v takom množstve ako predtým. Tieto nezvyklé matroše boli skombinované s modelmi klasík, na ktoré sme boli zvyknutí. Nike vyzdvihla technológiu, ktorú Adidas zavrhla a Puma rovnako nestrácala žiadny čas. ....

  Publikované: 14.03.2019 Kategória: Obuv

 • A STAR IS BORN

  A STAR IS BORN "Jordan"

  Myslím, že všetci sa zhodneme na tom, že móda v dnešnej dobe vobec nie je jednoduchou záležitosťou. Každý by mal vedieť aspoň čo-to o samotných značkách a o hlavných osobnostiach, ktoré stoja na ich čele. Príkladom takejto osobnosti, o ktorej sa síce veľa nehovorí, ale je dôležitým článkom v Nike svete, je Michael Jordan. Čo tak si ale povedať trochu o značke Jordan, ktorá sa stala kultovou už od svojho začiatku v roku 1984?

  Publikované: 06.03.2019 Kategória: Zaujímavosti

 • Roxy fitness technológia zajtrajšku.

  Roxy fitness technológia zajtrajšku.

  Si pripravená na workout? Vieme, že obliecť sa na dobrý workout je niekedy polovica celej práce. ROXY ti pomôže dosiahnuť svoje fitness ciele a zároveň upútať na seba všetky oči!

  Publikované: 27.02.2019 Kategória: Oblečenie

 • ELLESSE značka s históriou

  ELLESSE značka s históriou

  Taliansky krajan Leonardo Servadio založil ellesse v roku 1959, čím vytvoril značku, ktorá nielen skrývala v názve jeho iniciály - LS - ale aj jeho hodnoty.

  Publikované: 22.02.2019 Kategória: Oblečenie