• Cool aj počas Jesene! Bekim style

  Cool aj počas Jesene! Bekim style

  Každé fotenie je niečim výnimočné a obzvlášť tie s Bekimom. Tento charizmatický chalan sa nebojí obliecť do ružovej mikiny, či zažiariť v trendy zeleno-žltej bunde.

  Publikované: 21.11.2018 Kategória: Oblečenie

 • Uhas túžbu s boardom od Lib Tech

  Uhas túžbu s boardom od Lib Tech

  V spoločnosti Lib Tech je vytvorenie každej novej dosky ako sen. Travis Rice ich má viac a jedným z nich je aj dominantný T-Rice Pro. Ak aj ty túžiš jazdiť po mäkkej perine freeridu alebo rezať zľadovatelú zjazdovku s prstom v nose, tento sen ti dokážú naše dosky od Lib Techu splniť.

  Publikované: 14.11.2018 Kategória: Snowboarding

 • Kvalitná technická Bunda na zimu je základ!

  Kvalitná technická Bunda na zimu je základ!

  Zimná sezóna si to nezadržateľne sviští smerom k nám a tak je najvyšší čas poobzerať sa po nejakom oblečení.

  Publikované: 09.11.2018 Kategória: Oblečenie

 • Keď stajluje blogerka blogerku

  Keď stajluje blogerka blogerku

  Prinášame vám nádielku kreatívneho obliekania od troch úžasných, charizmatických žien, ktoré sme oslovili na jeden malý projekt. Neprehliadnuteľné baby ....

  Publikované: 31.10.2018 Kategória: Oblečenie

 • DnB show by III Trident

  DnB show by III Trident

  Ďalšie pokračovanie úspešnej noci DnB show by III Trident Pozvanie prijalo anglické duo THE PROTOTYPES, ktorí su považovaní za strop vo svojom obore. Za posledných pár rokov ovládli DnB scénu a získali si pozornosť hviezd ako Pendulum, Annie Mac, Roni Size a mali možnosť remixovat skladby od Koven, The Qemists, Modestep….

  Publikované: 26.10.2018 Kategória: Podujatia

 • UNDER ARMOUR všetko čo potrebuješ na šport

  UNDER ARMOUR všetko čo potrebuješ na šport

  Under Armour založil v roku 1996 bývalý hráč amerického futbalu Marylandskej Univerzity, Kevin Plank. Značka sa stala tvorcom športového oblečenia - oblečenia, ktoré udržuje telo športovcov neprehriaté a suché, a to či už pri tréningu, alebo pri zápase. Aj napriek tomu, že Under Armour ponúka produkty určené pre mužov, ženy a mládež, má komplexný systém delenia, ktorý je jasný a zrozumiteľný. Kolekcia HeatGear ® je ideálna, keď je horúco, ColdGear ® keď je zima a AllSeasonGear ® keď nie sú extrémne podmienky.  Cieľom Under Armour je ponúknuť komukoľvek na svete špičkové produkty s vyvinutou štruktúrou látok, exkluzívnymi vlastnosťami odvodu potu a osvedčenými inováciami.

  Publikované: 18.10.2018 Kategória: Obuv

 • THE NBA AND NIKE SB FOR FUN

  THE NBA AND NIKE SB FOR FUN

  Nike a basketbalová asociácia NBA vytvorili spoločne kompletnú kolekciu. To predsa nemôže uniknúť našej pozornosti. Kolekcia pozostáva z troch symbolických siluet značky NIKE SB. Športy Basketball a Skatboarding sú spojené v jadre týchto modelov, pretože ...

  Publikované: 10.10.2018 Kategória: Obuv

 • Farebná jeseň je tu. A s ňou rovnako farebná kolekcia Roxy

  Farebná jeseň je tu. A s ňou rovnako farebná kolekcia Roxy

  Šialene horúce leto je za nami a prichádza viac zamračená, daždivá a sychravá časť roka, ktorú si nie každý užíva. Na druhú stranu, čo je lepšie, než sa môcť zababušiť do mäkučkého svetra, nepremokavej bundy s kožušinkou a vyraziť tomu nečasu v ústrety? Vyberáme pre teba tie najštýlovejšie jesenné kúsky z novej kolekcie Roxy, ktoré ťa nielen pripravia na vrtochy počasia, ale navyše v nich budeš vyzerať skvele.

  Publikované: 03.10.2018 Kategória: Oblečenie