• UNDER ARMOUR všetko čo potrebuješ na šport

  UNDER ARMOUR všetko čo potrebuješ na šport

  Under Armour založil v roku 1996 bývalý hráč amerického futbalu Marylandskej Univerzity, Kevin Plank. Značka sa stala tvorcom športového oblečenia - oblečenia, ktoré udržuje telo športovcov neprehriaté a suché, a to či už pri tréningu, alebo pri zápase. Aj napriek tomu, že Under Armour ponúka produkty určené pre mužov, ženy a mládež, má komplexný systém delenia, ktorý je jasný a zrozumiteľný. Kolekcia HeatGear ® je ideálna, keď je horúco, ColdGear ® keď je zima a AllSeasonGear ® keď nie sú extrémne podmienky.  Cieľom Under Armour je ponúknuť komukoľvek na svete špičkové produkty s vyvinutou štruktúrou látok, exkluzívnymi vlastnosťami odvodu potu a osvedčenými inováciami.

  Publikované: 18.10.2018 Kategória: Obuv

 • THE NBA AND NIKE SB FOR FUN

  THE NBA AND NIKE SB FOR FUN

  Nike a basketbalová asociácia NBA vytvorili spoločne kompletnú kolekciu. To predsa nemôže uniknúť našej pozornosti. Kolekcia pozostáva z troch symbolických siluet značky NIKE SB. Športy Basketball a Skatboarding sú spojené v jadre týchto modelov, pretože ...

  Publikované: 10.10.2018 Kategória: Obuv

 • Farebná jeseň je tu. A s ňou rovnako farebná kolekcia Roxy

  Farebná jeseň je tu. A s ňou rovnako farebná kolekcia Roxy

  Šialene horúce leto je za nami a prichádza viac zamračená, daždivá a sychravá časť roka, ktorú si nie každý užíva. Na druhú stranu, čo je lepšie, než sa môcť zababušiť do mäkučkého svetra, nepremokavej bundy s kožušinkou a vyraziť tomu nečasu v ústrety? Vyberáme pre teba tie najštýlovejšie jesenné kúsky z novej kolekcie Roxy, ktoré ťa nielen pripravia na vrtochy počasia, ale navyše v nich budeš vyzerať skvele.

  Publikované: 03.10.2018 Kategória: Oblečenie

 • Keď vrecká nestačia a batoh je príliš. Ľadvinka je stále najlepší doplnok pre odkladanie drobností.

  Keď vrecká nestačia a batoh je príliš. Ľadvinka je stále najlepší doplnok pre odkladanie drobností.

  Poznáte ľadvinku? A nosili ste ju? Mnohí z vás asi odpovedia na prvú otázku “Áno”, no na druhú “Nie”. Špeciálne v prípade, ak ste narodení až koncom 90-tych rokov alebo neskôr, sa k vám tento mimoriadne praktický, no práve tak nevkusný módny doplnok asi nedostal.

  Publikované: 20.09.2018 Kategória: Doplnky

 • Ambasadori skateboardingu!

  Ambasadori skateboardingu!

  Keď sa dve svetoznáme značky spoja a spravia kolaboráciu je to vždy poriadny odvar fashion prvkov. Tak teraz sa tak dohodli asi najkultovnejšie značky Skateboardingu a to VANS & INDEPENDENT Truck Co.. Tí čo žijú týmto skatepark štýlom určite vedia veľmi dobre o koho sa jedná. A keďže tieto dve značky sú stále na vrchole tak sa rozhodli na 40. výročie, že nám prinesú kolekciu, s ktorej padneme na zadok. Kolekcia VANS x INDEPENDENT kombinuje emblémickú šachovnicu VANS s krížom loga INDEPENDENT. Táto kolekcia je rozsiahlejšia ako ostatné čo boli pustené do éteru a asi si viete predstaviť, ako sa posunula kvalita, keď sa do toho pustia takýto dvaja giganti v skateboardingu.

  Publikované: 13.09.2018 Kategória: Oblečenie

 • FILA

  FILA

  Filu založili bratia Filovia v Coggiole v provincii Biella v Taliansku v roku 1911. Pôvodne to bol obchod z pánskym a dámskym spodným prádlom. Myšlienka bola výroba textilu pre miestne obyvateľstvo. A tak v roku 1923 bola v Bielle otvorená 1. továreň na textil a expandovali tým s výrobou do celého Talianska. Giansevero Fila sa v roku 1968 ...

  Publikované: 30.08.2018 Kategória: Obuv

 • Nový outfit do školy je jasná voľba!

  Nový outfit do školy je jasná voľba!

  V dnešnej dobe chce mať každý niečo od známych značiek a pochváliť sa tým pred kamošmi alebo kamoškami, či zapôsobiť na druhého. Preto už rodičom neprejde, aby ponúkali svojim ratolestiam veci po staršom bratovi či sestre.

  Publikované: 22.08.2018 Kategória: Oblečenie

 • Nike Air Force 1

  Nike Air Force 1

  Keby ste dostali otázku: „ktorá teniska je najlegendárnejšia?“ asi väčšina z Vás by povedala „Nike Air Force 1“. Tieto tenisky pozná asi každý, od sneakerheada po obyčajného človeka stačí, že sa trošku zaujímate o streetware a veci s ním spojené.

  Publikované: 16.08.2018 Kategória: Obuv