• Keď vrecká nestačia a batoh je príliš. Ľadvinka je stále najlepší doplnok pre odkladanie drobností.

  Keď vrecká nestačia a batoh je príliš. Ľadvinka je stále najlepší doplnok pre odkladanie drobností.

  Poznáte ľadvinku? A nosili ste ju? Mnohí z vás asi odpovedia na prvú otázku “Áno”, no na druhú “Nie”. Špeciálne v prípade, ak ste narodení až koncom 90-tych rokov alebo neskôr, sa k vám tento mimoriadne praktický, no práve tak nevkusný módny doplnok asi nedostal.

  Publikované: 20.09.2018 Kategória: Doplnky

 • Ambasadori skateboardingu!

  Ambasadori skateboardingu!

  Keď sa dve svetoznáme značky spoja a spravia kolaboráciu je to vždy poriadny odvar fashion prvkov. Tak teraz sa tak dohodli asi najkultovnejšie značky Skateboardingu a to VANS & INDEPENDENT Truck Co.. Tí čo žijú týmto skatepark štýlom určite vedia veľmi dobre o koho sa jedná. A keďže tieto dve značky sú stále na vrchole tak sa rozhodli na 40. výročie, že nám prinesú kolekciu, s ktorej padneme na zadok. Kolekcia VANS x INDEPENDENT kombinuje emblémickú šachovnicu VANS s krížom loga INDEPENDENT. Táto kolekcia je rozsiahlejšia ako ostatné čo boli pustené do éteru a asi si viete predstaviť, ako sa posunula kvalita, keď sa do toho pustia takýto dvaja giganti v skateboardingu.

  Publikované: 13.09.2018 Kategória: Oblečenie

 • FILA

  FILA

  Filu založili bratia Filovia v Coggiole v provincii Biella v Taliansku v roku 1911. Pôvodne to bol obchod z pánskym a dámskym spodným prádlom. Myšlienka bola výroba textilu pre miestne obyvateľstvo. A tak v roku 1923 bola v Bielle otvorená 1. továreň na textil a expandovali tým s výrobou do celého Talianska. Giansevero Fila sa v roku 1968 ...

  Publikované: 30.08.2018 Kategória: Obuv

 • Nový outfit do školy je jasná voľba!

  Nový outfit do školy je jasná voľba!

  V dnešnej dobe chce mať každý niečo od známych značiek a pochváliť sa tým pred kamošmi alebo kamoškami, či zapôsobiť na druhého. Preto už rodičom neprejde, aby ponúkali svojim ratolestiam veci po staršom bratovi či sestre.

  Publikované: 22.08.2018 Kategória: Oblečenie

 • Nike Air Force 1

  Nike Air Force 1

  Keby ste dostali otázku: „ktorá teniska je najlegendárnejšia?“ asi väčšina z Vás by povedala „Nike Air Force 1“. Tieto tenisky pozná asi každý, od sneakerheada po obyčajného človeka stačí, že sa trošku zaujímate o streetware a veci s ním spojené.

  Publikované: 16.08.2018 Kategória: Obuv

 • Bielo-čierna Klasika

  Bielo-čierna Klasika

  Stará škola je hitom aj tejto sezóny a pokiaľ ide o obuv, klasika nikdy nevyjde z módy. Vans tenisky boli od roku 1970 typickou obuvou pre skaterov a kolekcia Old Skool (volaná aj Vans # 36) bola prvá skateová topánka s koženými bočnými panelmi.

  Publikované: 08.08.2018 Kategória: Obuv

 • Keď surferi čakajú na vlny

  Keď surferi čakajú na vlny

  Koncom júna sme strávili niekoľko dní na francúzskom pobreží Atlantického oceánu, v tesnej blízkosti surferských mestečiek Hossegor a Seignosse. Konal sa tu týždňový surferský kemp a majstrovstvá v surfingu Česka a Slovenska - Quiksilver & Roxy Surfing Championship. A my sme boli pri tom.

  Publikované: 31.07.2018 Kategória: Zaujímavosti

 • Body praktická súčasť šatníka každej ženy.

  Body praktická súčasť šatníka každej ženy.

  Priliehavý top spojený medzi nohami, to sú dámske body. Nie dlho je vnímáne ako bežná súčasť každodenného outfitu, kedže skor si každý predstavil prádlo do spálne.

  Publikované: 24.07.2018 Kategória: Oblečenie