• Bielo-čierna Klasika

  Bielo-čierna Klasika

  Stará škola je hitom aj tejto sezóny a pokiaľ ide o obuv, klasika nikdy nevyjde z módy. Vans tenisky boli od roku 1970 typickou obuvou pre skaterov a kolekcia Old Skool (volaná aj Vans # 36) bola prvá skateová topánka s koženými bočnými panelmi.

  Publikované: 08.08.2018 Kategória: Obuv

 • Keď surferi čakajú na vlny

  Keď surferi čakajú na vlny

  Koncom júna sme strávili niekoľko dní na francúzskom pobreží Atlantického oceánu, v tesnej blízkosti surferských mestečiek Hossegor a Seignosse. Konal sa tu týždňový surferský kemp a majstrovstvá v surfingu Česka a Slovenska - Quiksilver & Roxy Surfing Championship. A my sme boli pri tom.

  Publikované: 31.07.2018 Kategória: Zaujímavosti

 • Body praktická súčasť šatníka každej ženy.

  Body praktická súčasť šatníka každej ženy.

  Priliehavý top spojený medzi nohami, to sú dámske body. Nie dlho je vnímáne ako bežná súčasť každodenného outfitu, kedže skor si každý predstavil prádlo do spálne.

  Publikované: 24.07.2018 Kategória: Oblečenie

 • BRIGHT TRADESHOW, BERLÍN, 3.-5.7.2018

  BRIGHT TRADESHOW, BERLÍN, 3.-5.7.2018

  Bright je popredná európska platforma pre skateboarding a celé dianie okolo neho. Podporuje dialóg medzi značkami, maloobchodom, športovcami a jednotlivcami a vytvára tak spoločnú víziu skateboardovej kultúry a zároveň obchodnú blízkosť. Vybrali sme sa tak do letného Berlína a prináša odtiaľ pár záberov Enjoy!

  Publikované: 18.07.2018 Kategória: Zaujímavosti

 • História plaviek plná bizarností: Od kúpacích kabín po žraločiu kožu

  História plaviek plná bizarností: Od kúpacích kabín po žraločiu kožu

  Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, čo by sa stalo, keby ste sa preniesli v čase do roku 1900 na slávnu Miami beach? Horúci letný deň, Collins Avenue, vôňa pečenej kukurice, palmová alej a vietor vo vlasoch. Ak by ste hľadali sexi dievčatá hrajúce plážový volejbal v bikinách alebo playboyov s osmahnutým vyšportovaným hrudníkom v denimových šortkách, vaše snaženie by bolo márne. História plaviek je totiž dlhá ako ľudstvo samo a sprevádzajú ju poriadne bizarnosti.

  Publikované: 12.07.2018 Kategória: Oblečenie

 • DC shoes.co USA

  DC shoes.co USA

  Značka z 24 ročnou tradíciou. Spoločnosť DC bola založená v júny 1994 Damonom Wayom a Kenom Blockom. Povodné miesto založenia bolo Carlsbade v Californii, ale teraz sídli v Huntington Beach, California. DC pôvodne patrilo pod "Droors Clothing" ale po jeho predaji ( v súčastnosti už zaniknutý) už na neho nemalo žiadne väzby a stalo sa jednoducho DC Shoes.

  Publikované: 04.07.2018 Kategória: Skateboarding

 • Zaujímavosti o skateboardingu, o ktorých ste (možno) nevedeli

  Zaujímavosti o skateboardingu, o ktorých ste (možno) nevedeli

  21. jún je prvý letný deň a ako taký nemohol byť zvolený lepšie pre Svetový deň skateboardingu. Tento úžasný a nesmierne populárny šport je ako stvorený pre pekné, letné počasie a my vám na jeho počesť prinášame tento veselý článoček, v ktorom sa dozviete kopec zaujímavých faktov nielen o skateboardingu, ale aj jeho dvojičke - longboardingu.

  Publikované: 21.06.2018 Kategória: Skateboarding

 • REEF po rokoch je tu späť.

  REEF po rokoch je tu späť.

  Šľapky s duchom surfistu kráčajúceho po pláži s jedinou myšlienkou. A to ako si užiť deň naplno.

  Publikované: 18.06.2018 Kategória: Obuv