• Put the sieťka on the shoe... Sú Adidas Deerupt Runner hitom leta 2018?

  Put the sieťka on the shoe... Sú Adidas Deerupt Runner hitom leta 2018?

  Snaha prichádzať stále s niečím novým, zaujímavým a neotrelým sa Adidasu uprieť nedá. Hlavne v oblasti obuvi makajú ako diví, aby zaujali a odlíšili sa od konkurencie. Najnovšie modelom s názvom Deerupt Runner. Čo sú zač?

  Publikované: 30.05.2018 Kategória: Obuv

 • Vzostupy a pády obuvi s hviezdičkou - stručná história Converse

  Vzostupy a pády obuvi s hviezdičkou - stručná história Converse

  Kultová značka a znak akéhosi statusu hlavne medzi mladými, to sú (nielen) tenisky Converse. Značka tento rok oslávila 110 rokov a my sa týmto plátenkám mrkneme troška na zúbok.

  Publikované: 24.05.2018 Kategória: Obuv

 • Steve Jobs vo svete tenisiek

  Steve Jobs vo svete tenisiek

  Kult tenisiek je v posledných rokoch tak silný, že nás prestáva prekvapovať, keď ľudia stanujú tri noci pred obchodom, aby si za stovky eur mohli kúpiť novučičké Yeezy alebo Air Jordan. Nejde totiž len o obyčajné topánky. Podstatné je, ako sa cítime, keď ich máme na nohách. Niekomu dodávajú sebavedomie a pocit toho, že niekam patrí. Iný sa teší, že v nich môže športovať alebo prejsť tisíce kilometrov, kým ich úplne zoderie.

  Publikované: 16.05.2018 Kategória: Obuv

 • Predstavujeme Birkenstock - kvalitnú obuv bez kompromisov

  Predstavujeme Birkenstock - kvalitnú obuv bez kompromisov

  Hľadáte obuv na leto, ktorá bude pohodlná a kvalitná, takže sa nezničí ani každodenným nosením v horúcich mesiacoch? Obuv, ktorá je navrhnutá s ohľadom na prirodzený tvar chodidla a po ktorej vás nebude bolieť chrbát? Nemusíte kvôli tomu bežať do lekárne pre ortopedické topánky. My vám prinášame horúcu novinku - obuv Birkenstock.

  Publikované: 10.05.2018 Kategória: Obuv

 • SKATE IS NOT DEAD!

  SKATE IS NOT DEAD!

  Dôkazom toho je Slovenský pohár v skateboardingu 2018, ktorý sa koná už túto sobotu 5.5.2018, pod záštitou Slovenského rýchlokorčuliarskeho zväzu a sekcie skateboardingu. Tak neseď doma a hybaj von! 1. kolo sa uskutoční v skateparku v Spišskej Novej Vsi. Jazdiť sa bude v dvoch kategóriách: Juniorská kategória (do 16 rokov) a seniorská kategória (nad 16 rokov).

  Publikované: 02.05.2018 Kategória: Podujatia

 • Buď športová, ležérna alebo sexi. S tielkami a topmi (od) Roxy

  Buď športová, ležérna alebo sexi. S tielkami a topmi (od) Roxy

  Zima je už definitívne het a slniečko sa na nás usmieva čoraz častejšie a odvážnejšie. Je preto načase vytiahnuť letné oblečenie. Roxy ti ponúka tielka a topy, s ktorými budeš šik počas celého dňa.

  Publikované: 30.04.2018 Kategória: Oblečenie

 • Fila strikes back! Svetoznáma značka opäť v ponuke.

  Fila strikes back! Svetoznáma značka opäť v ponuke.

  Športové oblečenie Fila je na trhu už vyše 100 rokov a patrí nielen k najobľúbenejším, ale aj najlepším značkám. U nás zažíva malý comeback a tešíme sa, že si ju budeš môcť kúpiť nielen v našom e-shope, ale aj v v kamenných predajniach. Poď sa s nami mrknúť, na čo sa môžeš tešiť.

  Publikované: 16.04.2018 Kategória: Oblečenie

 • QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018

  QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018

  Vo Francúzskom Seignoss, ktorý je jednou z najlepších surfových lokalít v Európe, sa v dňoch 22.6. – 1.7.2018 opäť stretnú najlepší surferi a surferky z celej SR a ČR, aby si zmerali svoje sily a užili si spoločne strávený čas na Majstrovstvách Českej a Slovenskej republiky v surfingu - QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018.

  Publikované: 11.04.2018 Kategória: Podujatia