• BRIGHT TRADESHOW, BERLÍN, 3.-5.7.2018

  BRIGHT TRADESHOW, BERLÍN, 3.-5.7.2018

  Bright je popredná európska platforma pre skateboarding a celé dianie okolo neho. Podporuje dialóg medzi značkami, maloobchodom, športovcami a jednotlivcami a vytvára tak spoločnú víziu skateboardovej kultúry a zároveň obchodnú blízkosť. Vybrali sme sa tak do letného Berlína a prináša odtiaľ pár záberov Enjoy!

  Publikované: 18.07.2018 Kategória: Zaujímavosti

 • História plaviek plná bizarností: Od kúpacích kabín po žraločiu kožu

  História plaviek plná bizarností: Od kúpacích kabín po žraločiu kožu

  Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, čo by sa stalo, keby ste sa preniesli v čase do roku 1900 na slávnu Miami beach? Horúci letný deň, Collins Avenue, vôňa pečenej kukurice, palmová alej a vietor vo vlasoch. Ak by ste hľadali sexi dievčatá hrajúce plážový volejbal v bikinách alebo playboyov s osmahnutým vyšportovaným hrudníkom v denimových šortkách, vaše snaženie by bolo márne. História plaviek je totiž dlhá ako ľudstvo samo a sprevádzajú ju poriadne bizarnosti.

  Publikované: 12.07.2018 Kategória: Oblečenie

 • DC shoes.co USA

  DC shoes.co USA

  Značka z 24 ročnou tradíciou. Spoločnosť DC bola založená v júny 1994 Damonom Wayom a Kenom Blockom. Povodné miesto založenia bolo Carlsbade v Californii, ale teraz sídli v Huntington Beach, California. DC pôvodne patrilo pod "Droors Clothing" ale po jeho predaji ( v súčastnosti už zaniknutý) už na neho nemalo žiadne väzby a stalo sa jednoducho DC Shoes.

  Publikované: 04.07.2018 Kategória: Skateboarding

 • Zaujímavosti o skateboardingu, o ktorých ste (možno) nevedeli

  Zaujímavosti o skateboardingu, o ktorých ste (možno) nevedeli

  21. jún je prvý letný deň a ako taký nemohol byť zvolený lepšie pre Svetový deň skateboardingu. Tento úžasný a nesmierne populárny šport je ako stvorený pre pekné, letné počasie a my vám na jeho počesť prinášame tento veselý článoček, v ktorom sa dozviete kopec zaujímavých faktov nielen o skateboardingu, ale aj jeho dvojičke - longboardingu.

  Publikované: 21.06.2018 Kategória: Skateboarding

 • REEF po rokoch je tu späť.

  REEF po rokoch je tu späť.

  Šľapky s duchom surfistu kráčajúceho po pláži s jedinou myšlienkou. A to ako si užiť deň naplno.

  Publikované: 18.06.2018 Kategória: Obuv

 • Put the sieťka on the shoe... Sú Adidas Deerupt Runner hitom leta 2018?

  Put the sieťka on the shoe... Sú Adidas Deerupt Runner hitom leta 2018?

  Snaha prichádzať stále s niečím novým, zaujímavým a neotrelým sa Adidasu uprieť nedá. Hlavne v oblasti obuvi makajú ako diví, aby zaujali a odlíšili sa od konkurencie. Najnovšie modelom s názvom Deerupt Runner. Čo sú zač?

  Publikované: 30.05.2018 Kategória: Obuv

 • Vzostupy a pády obuvi s hviezdičkou - stručná história Converse

  Vzostupy a pády obuvi s hviezdičkou - stručná história Converse

  Kultová značka a znak akéhosi statusu hlavne medzi mladými, to sú (nielen) tenisky Converse. Značka tento rok oslávila 110 rokov a my sa týmto plátenkám mrkneme troška na zúbok.

  Publikované: 24.05.2018 Kategória: Obuv

 • Steve Jobs vo svete tenisiek

  Steve Jobs vo svete tenisiek

  Kult tenisiek je v posledných rokoch tak silný, že nás prestáva prekvapovať, keď ľudia stanujú tri noci pred obchodom, aby si za stovky eur mohli kúpiť novučičké Yeezy alebo Air Jordan. Nejde totiž len o obyčajné topánky. Podstatné je, ako sa cítime, keď ich máme na nohách. Niekomu dodávajú sebavedomie a pocit toho, že niekam patrí. Iný sa teší, že v nich môže športovať alebo prejsť tisíce kilometrov, kým ich úplne zoderie.

  Publikované: 16.05.2018 Kategória: Obuv