• Hoď na seba niečo funkčné alebo keď len fleece nestačí

  Hoď na seba niečo funkčné alebo keď len fleece nestačí

  Funkčné oblečenie má výhody, ktoré nemusí byť na prvý pohľad vidno. V začiatkoch bývalo označované aj termínom termoprádlo, keďže tieto vlastnosti boli doménou špeciálneho spodného prádla, no to už dávno neplatí. Mrkni sa s nami, prečo je potrebné pri výbere oblečenia pozerať nielen na cenu, ale aj na jeho vlastnosti.

  Publikované: 15.02.2018 Kategória: Oblečenie

 • 11. ročník Big Air v meste Kremnica sa uskutoční 9. februára 2018

  11. ročník Big Air v meste Kremnica sa uskutoční 9. februára 2018

  11. ročník podujatia Big Air vmeste sa uskutoční 9.-10.2018 na Štefánikovom námestí v Kreminci. SNOWBOARDING | FREESKIING | KONCERTY | DETSKÁ ZÓNA | SKVELÉ JEDLO | NAJLEPŠIE DRINKY | AFTERPARTY | SNEH Najbližšia edícia stále jedinečného športovo-zábavného festivalu Big Air v meste má pre divákov a jazdcov pripravený opäť skvelý program a niekoľko noviniek a vylepšení. Poznačte si víkend 9.-10. FEBRUÁR 2018 a čekujte aktuálne informácie tu a na www.bavm.sk.

  Publikované: 09.02.2018 Kategória: Podujatia

 • Ako vznikajú kultovky alebo čo ste možno nevedeli o značkách ako Vans, Converse alebo Nike

  Ako vznikajú kultovky alebo čo ste možno nevedeli o značkách ako Vans, Converse alebo Nike

  Každý rok vychádza prestížny rebríček stovky najhodnotnejších značiek na svete. Na top miestach sa neúnavne umiestňuje Apple, Google, Microsoft, Coca Cola, Amazon, McDonald’s a ďalšie „love brandy“. Okrem toho, že sa ich hodnota ráta v 9 ciferných číslach, majú ešte niečo spoločné. Sú to „kultovky“, ktoré každý pozná a miluje.... A aké kultovky zbožňujeme my?

  Publikované: 05.02.2018 Kategória: Obuv

 • Nové horúce modely Adidas. Nežné objatie pre vaše nohy

  Nové horúce modely Adidas. Nežné objatie pre vaše nohy

  Či si bežec alebo len máš rád športový štýl, máme pre teba to pravé. Nové modely Adidas kombinujú to najlepšie z pôvodných modelov s aktuálnymi technológiami. Výsledkom je obuv, ktorá v športovom štýle ťažko hľadá konkurenciu. Máme pre vás dva dámske a dva pánske modely. A keďže dámy majú prednosť, začneme kúskami pre ne.

  Publikované: 02.02.2018 Kategória: Obuv

 • Už tento víkend sa uskutoční 8. ročník Zuberskej Foršty

  Už tento víkend sa uskutoční 8. ročník Zuberskej Foršty

  Dňa 3. februára 2018 sa uskutoční už 8. ročník freestylového podujatia Zuberská Foršta. Na štart sa postavia najlepší freestyle jazdci na Slovensku a budú bojovať o cenné body v slovenskom pohári v kategórii snowboard aj freeski. O zábavu na svahu sa postará DJ Apko. Pre divákov je pripravená aj bohatá tombola od našich sponzorov. Večer sa o dobrú náladu postará Chiki liki tu a spolu s DJ's Littva Ludko Snowak a Ero v sále v Habovke.

  Publikované: 29.01.2018 Kategória: Podujatia

 • Klaudia Medlová na X Games, a tiež aj na ZOH 2018 v Pjongčangu

  Klaudia Medlová na X Games, a tiež aj na ZOH 2018 v Pjongčangu

  Máme tu koniec mesiaca a dve vynikajúce správy. Tá prvá je, že slovenská snowboardistka Klaudia Medlová sa zúčastní tohtoročných X Games 2018, ktoré sa uskutočnia v americkom Aspene. Súťažiť bude v štýle Big Air a Slopestyle. Druhou správou je, že FIS, Medzinárodná lyžiarska federácia oficiálne potvrdila účasť našej snowboardistky Klaudie Medlovej na Zimných olympijských hrách v Pjongčangu, ktoré sa budú konať vo februári tohto roku. Účasť na ZOH v tomto roku bude pre našu iba 24 ročnú snowboardistku premiérou, na ktorú sa už veľmi teší. Ako sama uviedla, jej úspech bude závisieť najmä od toho, ako bude mentálne nastavená pri súťažných jazdách. My jej samozrejme držíme palce a prajeme čo najviac úspechov na oboch súťažiach.

  Publikované: 25.01.2018 Kategória: Snowboarding

 • Nová, štýlová kolekcia od Nike SB Stefan Janoski

  Nová, štýlová kolekcia od Nike SB Stefan Janoski

  Vezmi svoju dosku a vyraz do ulíc v teniskách Nike SB Janoski. Tento model je inšpirovaný Stefanom Janoskim a jeho skejtovým štýlom nazývaným laid-back. Model ponúka perfektnú kombináciu praktickosti a dizajnu. Vyber si z rôznych štýlov a technológii vrátane modelov tenisiek Zoom Janoski a Air Max Janoski. Model tenisiek Zoom Janoski je typický ich jedninečným a tzv. nízkoprofilovým dizajnom. Tento model umožní perfektné spojenie s tvojimi nohami a skateboardovým gripom. Ďalší model Air Max poskytuje vynikajúcu ochranu proti nárazu a prirodzenú jazdu s technológiu Max Air v oblasti päty a hlbokými drážkami. Nezabudni sa preto pozrieť na celú kolekciu tenisiek Nike s kategórie Janoski a priprav v nich svoje nohy na dokonalé spojenie so svojou doskou. Či už si skateboardový začiatočník alebo už hravo zvládaš aj kickflip, s Nike si určite vyberieš boty podľa svojich predstáv.

  Publikované: 23.01.2018 Kategória: Obuv

 • Neseď doma a poď na Let it Snow 2018 do Jasnej!

  Neseď doma a poď na Let it Snow 2018 do Jasnej!

  Už tento víkend sa uskutoční 7. ročník festivalu na horách Let it Snow. Ako každý rok sa bude konať v najpopulárnejšom zimnom stredisku Jasná v klube Happy End Jasná. V piatok si prídu na svoje milovníci housovej hudby, vystúpi Prymate z Ibizy, ďalej line up doplnia známe slovenské mená ako Drahosh, Tamira a ďalší. Sobotná noc bude patriť Drum & Bassu. Vystúpia The Prototypes, A – Cray a mnohé ďalšie známe mená zo slovenskej a českej scény. Tak neseď doma a choď sa zabaviť do Jasnej.

  Publikované: 17.01.2018 Kategória: Podujatia