Board Paradise Poprad
 • Si z Popradu alebo okolia?

  Písal sa rok 2018 a my sme sa rozhodli, že otvoríme ešte jednu predajňu. Jak sa povie „na vychodze“, aby ste náhodou nenadávali, že sa na Vás zabudlo. Podporili sme tým dostupnosť kvalitných produktov aj pre túto časť Slovenska. Predajňu môžeš nájsť na 1. Poschodí v OC FORUM. Pracujú v nej zamestnanci, ktorí majú na všetko odpoveď a neodídeš bez TOP produktu. Ta hybaj nakupovac.

  O čom je Board Paradise?

  Board Paradise je raj pre všetkých nadšencov lifestylového oblečenia a adrenalínových športov v štýlovom a trendy prevedení. Práve tým je charakteristická sieť kamenných predajní a internetového obchodu Board Paradise, ktorá je na trhu už od roku 2004. V ponuke nájdeš produkty od najlepších svetových značiek ako Roxy, Quiksilver, DC, Vans, Nike a ďalších, ktoré sú hitom každej sezóny.

  Špecializujeme sa na predaj snowboardového a skateboardového vybavenia a doplnkov. Dbáme na osobný kontakt so zákazníkmi a radi odborne poradíme s výberom toho správneho tovaru. Pokiaľ uprednostňujete nákup z pohodlia domova, navštívte náš e-shop boardparadise.sk.

 • Board Paradise Poprad
 • Adresa

  FORUM POPRAD
  Námestie Sv. Egídia 3290/124
  058 01 Poprad

 • Otváracie hodiny

  pondelok–nedeľa: 9:00–21:00

 • Board Paradise Poprad

Máte na nás otázku, pripomienku alebo žiadosť?