• Šiltovky sú skvelý doplnok pre každý outfit. Ponúkame viac ako 500 druhov, tak si vyber tú svoju.

  Šiltovky sú skvelý doplnok pre každý outfit. Ponúkame viac ako 500 druhov, tak si vyber tú svoju.

  Najobľúbenejšia pokrývka hlavy v histórii, ktorej hlavnou úlohou bolo zabrániť Oskarovi, aby nesvietil tak drzo do očí, si prešla dlhou cestou. Šiltovky patria k doplnkom, ktoré pozná naozaj každý a nosia ich mnohé osobnosti, od športovcov, cez hudobníkov, až po režisérov a hercov. My ti ponúkame vyše 500 druhov. Mrkni sa s nami, prečo sú šiltovky stále in.

  Publikované: 06.04.2018 Kategória: Doplnky

 • Prečo neznášam trendy A.K.A. čo sa nosí v roku 2018

  Prečo neznášam trendy A.K.A. čo sa nosí v roku 2018

  Slovo „trendy“ je prefláknuté asi tak ako letný hit Despacito. Napriek tomu sa oň opiera väčšina stylistov, fashionistov a módnych časopisov. Prečo? Asi aby sa lepšie predávali konkrétne „trendy“ veci, ktoré diktujú ľuďom, čo je a naopak nie je danú sezónu in. Ale ako môžeme na niečo nalepiť nálepku „trendy“, ak je tých trendov také nespočetné množstvo, až sa v tom všetci strácame? V dôsledku hľadania nových a nových trendov sa nakoniec stáva, že trendy je zrazu všetko, čiže nič. Slovo trend aj jeho význam tak stráca hodnotu a relevanciu.

  Publikované: 27.03.2018 Kategória: Oblečenie

 • Skvelá freeridová akcia DC Helter Skelter už túto sobotu 24.3.2018 v Jasnej!

  Skvelá freeridová akcia DC Helter Skelter už túto sobotu 24.3.2018 v Jasnej!

  DC Snowpark stredisko Jasná aj tento rok pripravila pre všetkých milovníkov freestylu a zábavy skvelú akciu DC Helter Skelter, ktorá odštartuje už v sobotu 24.marca o 8:00.

  Publikované: 19.03.2018 Kategória: Podujatia

 • Board Paradise ti predstavuje THRASHER – merch, ktorý ovládol mainstream

  Board Paradise ti predstavuje THRASHER – merch, ktorý ovládol mainstream

  Ukáž kamošom, že práve ty si ten trendsetter, ktorý diktuje, čo na seba hodí Jožo od susedov. Ak patríš medzi ľudí, ktorí milujú vyčnievať z davu a neboja sa „byť iný“, kúsok THRASHER je to, čo musíš mať aj ty!

  Publikované: 16.03.2018 Kategória: Oblečenie

 • Narveš do nich všetko, od notebooku po čivavu. Tieto batohy jednoducho využiješ všade.

  Narveš do nich všetko, od notebooku po čivavu. Tieto batohy jednoducho využiješ všade.

  Športový batoh je must-have pre každého aktívneho tínedžera. Je fuk, či skejtuješ alebo nie, kvalitné batohy od outdoorových firiem majú toľko výhod, že ich kvalitu oceníš všade. Vykašli sa na rôzne noname šmejdy za pár eur, ktoré sa trhajú už len keď sa na ne krivo pozrieš. Tieto značky majú kúsky, ktoré vydržia roky.

  Publikované: 09.03.2018 Kategória: Doplnky

 • Muž, ktorý vie lietať

  Muž, ktorý vie lietať

  Kto by to bol povedal, že z chlapca, ktorý sa narodil s ťažkou srdcovou vadou – Fallotovým syndrómom, sa raz stane jeden z naúspešnejších športovcov histórie? Jeho charakteristickou črtou je hustá červená hriva, ktorá mu veje vo vetre kolorádskych hôr. Už viete, o kom je reč?

  Publikované: 23.02.2018 Kategória: Zaujímavosti

 • VIBE Fest 2018 začína tento rok 23. februára v Trenčíne

  VIBE Fest 2018 začína tento rok 23. februára v Trenčíne

  Už 23.2.2018 budeme všetci na jednej vlne! Ak ešte nemáš plány na piatok 23. feburára, kúp si lístky ešte dnes a príď to odapáliť do Expo Centra v Trenčíne na tohtoročný Vibes Fest. Okrem množstva umelcov sa predstavia aj legendy ako Pil C, Supa alebo EGO, ktorý predstaví svoj dlhoočakávaný debutový album PRECEDENS, na ktorý sa čakalo neskutočných 8 rokov. Úplne prvý koncert na Slovensku s albumom PRECEDENS predstaví práve na VIBE Feste

  Publikované: 22.02.2018 Kategória: Podujatia

 • Špičkové modely SNB nohavíc od DC vydržia takmer čokoľvek

  Špičkové modely SNB nohavíc od DC vydržia takmer čokoľvek

  Máš super snowboardové nohavice, no aj tak ti je na svahu zima? Tak to asi nemáš DC. Nejazdi s omrznutými kolenami a hoď sa do pohody s týmito kúskami. Čo z toho, že máš super dosku, keď už po hodine jazdenia máš pocit, že ti stehná obrástli cencúle a kvôli prechladnutiu sa na ňu zas dlhý čas nepostavíš?

  Publikované: 20.02.2018 Kategória: Oblečenie