• Predstavujeme Birkenstock - kvalitnú obuv bez kompromisov

  Predstavujeme Birkenstock - kvalitnú obuv bez kompromisov

  Hľadáte obuv na leto, ktorá bude pohodlná a kvalitná, takže sa nezničí ani každodenným nosením v horúcich mesiacoch? Obuv, ktorá je navrhnutá s ohľadom na prirodzený tvar chodidla a po ktorej vás nebude bolieť chrbát? Nemusíte kvôli tomu bežať do lekárne pre ortopedické topánky. My vám prinášame horúcu novinku - obuv Birkenstock.

  Publikované: 10.05.2018 Kategória: Obuv

 • SKATE IS NOT DEAD!

  SKATE IS NOT DEAD!

  Dôkazom toho je Slovenský pohár v skateboardingu 2018, ktorý sa koná už túto sobotu 5.5.2018, pod záštitou Slovenského rýchlokorčuliarskeho zväzu a sekcie skateboardingu. Tak neseď doma a hybaj von! 1. kolo sa uskutoční v skateparku v Spišskej Novej Vsi. Jazdiť sa bude v dvoch kategóriách: Juniorská kategória (do 16 rokov) a seniorská kategória (nad 16 rokov).

  Publikované: 02.05.2018 Kategória: Podujatia

 • Buď športová, ležérna alebo sexi. S tielkami a topmi (od) Roxy

  Buď športová, ležérna alebo sexi. S tielkami a topmi (od) Roxy

  Zima je už definitívne het a slniečko sa na nás usmieva čoraz častejšie a odvážnejšie. Je preto načase vytiahnuť letné oblečenie. Roxy ti ponúka tielka a topy, s ktorými budeš šik počas celého dňa.

  Publikované: 30.04.2018 Kategória: Oblečenie

 • Fila strikes back! Svetoznáma značka opäť v ponuke.

  Fila strikes back! Svetoznáma značka opäť v ponuke.

  Športové oblečenie Fila je na trhu už vyše 100 rokov a patrí nielen k najobľúbenejším, ale aj najlepším značkám. U nás zažíva malý comeback a tešíme sa, že si ju budeš môcť kúpiť nielen v našom e-shope, ale aj v v kamenných predajniach. Poď sa s nami mrknúť, na čo sa môžeš tešiť.

  Publikované: 16.04.2018 Kategória: Oblečenie

 • QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018

  QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018

  Vo Francúzskom Seignoss, ktorý je jednou z najlepších surfových lokalít v Európe, sa v dňoch 22.6. – 1.7.2018 opäť stretnú najlepší surferi a surferky z celej SR a ČR, aby si zmerali svoje sily a užili si spoločne strávený čas na Majstrovstvách Českej a Slovenskej republiky v surfingu - QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018.

  Publikované: 11.04.2018 Kategória: Podujatia

 • Šiltovky sú skvelý doplnok pre každý outfit. Ponúkame viac ako 500 druhov, tak si vyber tú svoju.

  Šiltovky sú skvelý doplnok pre každý outfit. Ponúkame viac ako 500 druhov, tak si vyber tú svoju.

  Najobľúbenejšia pokrývka hlavy v histórii, ktorej hlavnou úlohou bolo zabrániť Oskarovi, aby nesvietil tak drzo do očí, si prešla dlhou cestou. Šiltovky patria k doplnkom, ktoré pozná naozaj každý a nosia ich mnohé osobnosti, od športovcov, cez hudobníkov, až po režisérov a hercov. My ti ponúkame vyše 500 druhov. Mrkni sa s nami, prečo sú šiltovky stále in.

  Publikované: 06.04.2018 Kategória: Doplnky

 • Prečo neznášam trendy A.K.A. čo sa nosí v roku 2018

  Prečo neznášam trendy A.K.A. čo sa nosí v roku 2018

  Slovo „trendy“ je prefláknuté asi tak ako letný hit Despacito. Napriek tomu sa oň opiera väčšina stylistov, fashionistov a módnych časopisov. Prečo? Asi aby sa lepšie predávali konkrétne „trendy“ veci, ktoré diktujú ľuďom, čo je a naopak nie je danú sezónu in. Ale ako môžeme na niečo nalepiť nálepku „trendy“, ak je tých trendov také nespočetné množstvo, až sa v tom všetci strácame? V dôsledku hľadania nových a nových trendov sa nakoniec stáva, že trendy je zrazu všetko, čiže nič. Slovo trend aj jeho význam tak stráca hodnotu a relevanciu.

  Publikované: 27.03.2018 Kategória: Oblečenie

 • Skvelá freeridová akcia DC Helter Skelter už túto sobotu 24.3.2018 v Jasnej!

  Skvelá freeridová akcia DC Helter Skelter už túto sobotu 24.3.2018 v Jasnej!

  DC Snowpark stredisko Jasná aj tento rok pripravila pre všetkých milovníkov freestylu a zábavy skvelú akciu DC Helter Skelter, ktorá odštartuje už v sobotu 24.marca o 8:00.

  Publikované: 19.03.2018 Kategória: Podujatia